pirmas blynas

praėjo vieneri ar pusantrų metų, kai išmečiau visus savo popierinius dienoraščius. jų buvo gal 6 ar daugiau.. ir visi rašyti paauglystės laikais.
matyt, vis tiek jaučiu poreikį išsipasakoti, jei esu čia.. čia.. anonimiška, todėl atvira ir nuoširdi. jūs nežinote, kas aš, todėl man taip paprasta pasakyti viską, kas galvoje ir širdyje, nevyniojant į gražesnę pakuotę.
kodėl šiandien? nes po daugelio metų pajutau pilnatvę, kuri persisunkusi vakuumu. žmogui visada turi kažko trūkti, kad jaustųsi gyvas, kad po truputį krutėtų pirmyn. o gal klystu.. ir šįkart jaučiu ne pilnatvę, o jos ilgesį, nes visko tikrai neturiu, žinau, ko trūksta. tik, deja, nebesu naivi paauglė, kuri tiki tuo, kas iš tikro neegzistuoja. gal egzistuoja, bet ne man. nes, kai jau maniau, kad radau, ko ieškojau, supratau, kad to man nereikia.
kad ir kaip bebūtų.. ne mano diena. bet turiu jai padėkoti už norą.. rašyti. išsipasakoti bent sau.. bet tuo pačiu ir kažkam, kas užtiks mano mintis. apie viską ir apie nieką. tokias artimas ar svetimas. padrikas ar nuoseklias. skaudžias ar džiugias.

trumpai apie save – moteris. maža, maksimoje nepasiekiu viršutinės lentynos. liekna, vis siūlo dar pavalgyti. juodi plaukai – šaknys išduoda ką kitą. žalios akys – samanų atspalvio, todėl ne visi tinkamai įvardina spalvą. amžius – pilnametė, trisdešimtmečio dar nepasiekiau. šeimyninis statusas – ištekėjusi. ne namų šeimininkė – dirbu. vaikų nėra ir nereikia, turiu šunį ir katę. pasimetusi gyvenime, kolekcionuoju patirtis. vertinu muziką, filmus, vietas ir žmones, kurie visam gyvenimui randa vietą galvos kertelėje ir širdyje.

 This entry was posted on Sekmadienis, lapkričio 18th, 2012 at 13:16 and is filed under tekančios mintys. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Šiuo metu komentavimas yra išjungtas.


Popular

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos